Чи може клінінгова компанія відмовити у виконанні послуги?

Чи може клінінгова компанія відмовити у виконанні послуги?

Так, клінінгова компанія може відмовитися виконати комплексне замовлення або не візьметься за окреме завдання.
І така відмова не обов’язково пов’язана з браком досвіду, бо часто відмова – це ознака зрілості.

Буває, що в клінінгову компанію звертаються за послугами, які ВЖЕ, або ЩЕ, або в принципі НЕ клінінг.

Чому ви можете отримати відмову у виконанні послуги:
 • Недостатній бюджет.
  Іноді кожна клінінгова компанія стикається з думкою замовників, що «ого, як дорого» тотожньо «суперприбуток хапуг». Ні, це не так, на жаль. Але завжди, як в клінінгу, так і в інших сферах життя «дешева рибка = погана юшка». Дешева послуга не перестане бути послугою, але не може бути хорошою. Як і автомобіль, ювелірні прикраси, взуття.
 • Здоровий глузд.
  Трапляється, що в клінінгову компанію звертаються за послугами, які ВЖЕ, або ЩЕ, або в принципі НЕ клінінг. Іноді послугу такого роду буває реально виконати за наявності вільного часу і бажання. Але логічно, коли доставкою піци займається кур’єрська служба, а не клінінг. У свою чергу, кур’єрська служба теж зможе помити унітаз, напевно. Чи потрібно це і кому? Кожен обирає сам.
 • Брак кваліфікації або досвіду.
  На початку кар’єри у кожного клінера мало досвіду, багато амбіцій, мало страху, багато бажання заробити. Але вчитися на майні замовника може бути небезпечно – для кар’єри, фінансової подушки, здоров’я. Сказати “ні” – то насправді треба мати сміливість. Деякі колеги знаходять в собі цю сміливість і це дуже круто.
 • Співвідношення ризиків і заробітку.
  Іноді заробіток пов’язаний з величезною кількістю ризиків – від псування майна замовника до прямої загрози життю співробітників. Ні, не завжди можна використати страховочні обладунки. Ні, не все можна передбачити – особливо на висоті або в приміщеннях без вентиляції та вікон. Кому важливий і первинний адреналін, той іде в каскадери, альпіністи або діггери. Клінінг – це в ідеалі про мирний і відносно безпечний заробіток.
 • Інтуїція.
  Так, це правда – якщо сам замовник, його замовлення або його об’єкт (де має відбутися прибирання) здається представнику клінінгової компанії підозрілим, то клінінгова компанія може йому відмовити. Без пояснень.
 • «Так зірки на небі стали».
  Симпатія і антипатія, хочу і не хочу, є настрій чи нема настрою. Клінінг – це бізнес. А бізнес – це не тільки про гроші / заробіток, це і про свободу вибору. Люди в тому числі і для того йдуть з найманої праці в роботу на себе, щоб мати Свободу Вибору – заробити сьогодні чи ні, взяти замовлення чи ні, встати з дивана або валятися під пледом весь день.

Це, звичайно, не всі причини. Але ці найпоширеніші.

Якщо ви хочете щось ще дізнатися чи замовити прибирання,

зателефонуйте: +380 50 482 98 93

aбо ► залиште заявку на сайті.