Чиста кухня

Чиста кухня

Як часто вам доводиться відчищати плиту чи кухонні меблі від жиру? А чи залишаються на поверхнях подряпини в процесі жорсткого чищення і чи не замислювалися ви над доцільністю такого прибирання?

Фахівці-клінери знають усі нюанси ефективного прибирання з професійною хімією і максимально уважно ставляться до їх підбору для різних поверхонь.

Чищення поверхонь та сумнівні поради з інтернет-сайтів «про все на світі» безперечно не найкращий спосіб навести лад на кухні. Ви або зіпсуєте глянець меблів та побутової техніки, або ж не впораєтеся з забрудненням взагалі.
Проблематичне також використання сумнівних народних рецептів в очищенні кахлів та розшивки між ними.

Миючих засобів нині в продажу чимало. Асортиментний ряд включає рідини й суміші різної консистенції для повсякденного застосування та потужні засоби напівпрофесійного і професійного використання.

За хімічним складом миючих засобів можна виділити кілька груп:

 • нейтральні
  для повсякденного застосування для видалення незначних забруднень (усі приміщення);
 • лужні
  для видалення значних забруднень з високим вмістом жирів (переважно кухні);
 • кислотні
  для видалення значних забруднень з високим мінеральним, сольовим вмістом (переважно санвузли).

Також є хлорвмісні та спиртові засоби для дезінфекції. Але кожна з груп дієва у певних випадках. Наприклад, за допомогою одних спиртових засобів ви до блиску натрете скло. З іншими можна легко позбутися небезпечних мікроорганізмів на поверхнях, продуктах і руках. А дезінфікувати хлорвмісними рідинами ви можете лише кухонні поверхні та труби.

 

Нейтральними засобами користуються для підтримки чистоти та видалення поточних щоденних забруднень. Вони переважно безпечні та прості у використанні. Наразі в усіх куточках країни можна придбати дружні до довкілля безсульфатні засоби та інші безпечні розчини та суміші.

Прибирання ґрунтовне, з глибоким очищенням поверхонь на кухні від жирів та інших утворень варто проводити з лужними та слаболужними засобами. Їх перевага перед рештою в тім, що вони здатні за кілька хвилин після нанесення розчинити надскладні забруднення без шкоди для поверхонь.

Та лужні засоби найчастіше є професійними і використовувати їх варто обережно, чітко дотримуючись інструкції. Фахівці-клінери знають усі нюанси ефективного прибирання з професійною хімією і максимально уважно ставляться до їх підбору для різних поверхонь.

Клінінгова компанія “Сяй-ВО!”
пропонує на умовах договору наступний комплекс клінінгових послуг

 • регулярне підтримуюче чищення, миття та обробку поверхонь кухні;
 • періодичне очищення глибоких забруднень; 
 • санітарна обробка спецзасобами та дезінфекція.

Гарантію якості виконаних робіт в нашій компанії забезпечують професійні клінери.

Кваліфікацію наших працівників клієнти впізнають за чистотою й порядком на власних об’єктах.

зателефонуйте: +380 50 482 98 93

aбо ► залиште замовлення на сайті.