Клінінгова компанія, благоустрій і поводження з тваринами, що не порушує спокій

Клінінгова компанія, благоустрій і поводження з тваринами, що не порушує спокій

Як можуть бути пов’язані безхатні тварини та клінінгова компанія у Дніпрі?

Ми тішимося, спостерігаючи з вікна оселі за грою «братів наших менших» на вулиці – котів чи собак. Окрім хвилин візуальної втіхи, тварини можуть приносити користь.

Наприклад, навчені собаки охороняють двір, а коти відловлюють гризунів. Тож котам не варто перекривати доступ до підвалів, оскільки там вони там полюють, а не живуть.

Дехто має в родині волохатих улюбленців і доглядає їх, як власних дітей. Домашнім тваринам купують особливі корми, влаштовують м’які куточки, купають та роблять зачіски.

Якщо тварини перебувають на території багатоквартирного будинку, це має бути з дотриманням санітарних норм та правил благоустрою.

А як щодо догляду за тваринами, що живуть в умовах вулиці та диких правил? Приміром, у Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, Києві та інших населених пунктах України котів визнали частиною екосистеми.

Звісно, людина також має допомагати – підгодовувати, давати воду. Проте якщо тварини перебувають на території багатоквартирного будинку, це варто робити з дотриманням санітарних норм та правил благоустрою населених пунктів, а також за погодженням співвласників будинку.

На місцях регулярного годування тварин утворюються залишки харчів, що може притягувати гризунів та шкідливих комах. І якщо процес відбувається під стінами будинку, шкідники згодом оселяються в ньому – спочатку в підвалі, а потім в пошуках їжі починають пересуватися поверхами та квартирами.

З навалою шкідників впоратися буде складно. Хоча тут співвласникам багатоквартирних будинків у Дніпрі завжди можна отримати допомогу клінінгової компанії, що надає послуги санітарно-гігієнічної обробки.

Але що ж варто робити, аби будинки і мешканці залишалися в безпеці й чистоті, а безпритульні тварини отримували мінімальний належний догляд? Якщо звернутися до законодавства, п. 8, ст. 16 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» забороняє «випасати худобу, вигулювати та дресирувати тварин у не відведених для цього місцях».

Ідеальний варіант для співчутливих співвласників багатоквартирного будинку в допомозі тваринам – розміщення їх годівничок чи зон тимчасового утримання в межах своєї території на віддаленій відстані від під’їздів та дитячих майданчиків. Така система співіснування дозволить захиститися від інфекційних хвороб, розмноження шкідників і позбавить мешканців сварок через різницю в думках.

Це також двостороння система фізичного захисту. З одного боку мешканці захищають себе та власних дітей від нападу тварин, які охороняють свою їжу. З іншого боку – це захист тварин від нанесення їм шкоди обуреними сусідами.

В разі відсутності вільних територій у власності ОСББ чи іншої спільноти співвласників будинку можна звернутися до місцевої влади для вирішення питання безпритульних тварин: виділення землі, влаштування осередку для догляду за тваринами, а також бюджетного фінансування їх стерилізації та лікування.

Зі зручним і якісним облаштуванням території, яку мешканці вирішили відвести для годування тварин, можуть впоратися працівники клінінгової компанії у Дніпрі та в інших містах країни.

У разі підписання угоди,
клінінгова компанія “Сяй-ВО!” пропонує у Дніпрі такий перелік послуг
для співвласників багатоквартирних будинків:

  • очищення та знезараження прибудинкової території;
  • озеленення та догляд за рослинами;
  • дезінфекція, дезінсекція й дератизація;
  • поточні ремонтні роботи;
  • комплексне прибирання квартир і площ загального користування.

Звертайтесь за консультаціями та послугами клінінгової компанії у Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці, Нікополі та Покрові.

зателефонуйте: +380 50 482 98 93

aбо ► залиште замовлення на сайті.