Клінінг під час війни. Як, чим і нащо прибирати, коли немає води та електрики?

Клінінг під час війни. Як, чим і нащо прибирати, коли немає води та електрики?

Хотілося б написати хороші слова про те, що ми вже перемогли, що закінчилася ця страшна та несправедлива війна, що наразі у всіх нас так багато роботи з відновлення зруйнованих будинків та підприємств.

Про це ми також обов’язково розповімо. Маємо надію, що весна прийде до нас із Перемогою. А поки що готуємось до зими і допомагаємо нашій пораненій економіці як можемо.

Керманичі країни закликають всіх нас максимально економити електрику там, де вона є. Іноді це не дуже допомагає, особливо після чергових обстрілів «мишебратів». І тоді вимушено відбуваються планові «віялові» чи позапланові аварійні відключення електропостачання абонентам.

І у більшості випадків немає світла = немає води, бо насоси не качають.

Чи працюють у таких умовах клінінгові компанії? У Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці та Покрові – так. Думаю, що й у багатьох інших містах нашої країни клінінгові компанії також надають свої послуги в екстремальних умовах.

У більшості випадків немає світла = немає води, бо насоси не качають.

Але ж як? Хочеться відповісти, що нам нічого не страшно, особливо після ковідного локдауну. Та це не так, на жаль.

З водою простіше, навіть під час її раптового відключення. Зазвичай, замовлення клінінгової послуги робиться заздалегідь. Особливо якщо замовник постійний, а клінінг плановий – генеральне прибирання, прибирання після ремонту і т.п. І тут до запланованої дати робиться резервний запас води на об’єкті.

З електрикою складніше – у квартирах зазвичай немає генераторів. У більшості приватних будинків уже є. Запастись електрикою для підігріву води або роботи пилососа не вдасться. Тут потрібно підлаштовувати роботу електричних приладів під графіки аварійних відключень. А у разі аварійного відключення ми просто продовжуємо прибирання без використання електроприладів, використовуючи акумуляторні ліхтарі та ліхтарики на батарейках.
Чи страждає у таких ситуаціях якість прибирання? Ні, але тривалість та зусилля збільшуються значно. А заробіток/прибуток значно зменшується.

Є в роботі клінінгової компанії така цікава штука: “Коло Зіннера”. Це підхід до сучасного клінінгу, що включає 4 головні аспекти: Час, Хімія, Тертя (Механічний вплив) і Температура. І тут все зрозуміло.

Без електрики:
  • холодною водою теж відмиємо, але буде довше, витратимо більше сил (тертя) та хімії (миючих);
  • без пилососа теж поприбираємо, але буде довше, витратимо більше сил (тертя) та хімії (миючих).

Проте наша клінінгова компанія точно впорається з такими тимчасовими труднощами. Тому що це набагато простіше, ніж збивати БПЛА або ремонтувати об’єкти критичної інфраструктури під обстрілами.

Ще ж лишилося питання – а навіщо? Навіщо весь ваш клінінг, коли навколо оце от все?

Винятково тому, що б навіть у цей паскудний час кожен мав професійно займатися своєю справою, своїм ремеслом – стоматолог би лікував зуби, водій би перевозив пасажирів, електрик би ремонтував проводку, вчитель би проводив уроки, а клінери б прибирали.

Бо Наші Життя тривають!

Хочете дізнатися, скільки може коштувати прибирання вашого магазину чи квартири?

Зателефонуйте або напишіть до месенджерів на номер:

+380 50 482 98 93

aбо ► залиште повідомлення на сайті.