Клінінг під час війни. «Мирні» ГРВІ нікуди не поділися

Клінінг під час війни. «Мирні» ГРВІ нікуди не поділися

Страшно уявити, але в нашій країні вже понад 8 років йде справжня війна і вже більше 8 місяців йдуть справжні бойові дії на більшості її територій. А не тільки на шматочку сходу, що всі ці роки сором’язливо називався «зона АТО».

Символічні 8 та 8. У Китаї вісімка – найбажаніше та найщасливіше число. Звучить як «багатство» та «процвітання». А вже дві вісімки – так і зовсім джекпот усіляких удач.

У нас ці 2 вісімки – лютий 2022, що нескінченно триває, розпочавшись з лютого 2014 «зеленими чоловічками» в Криму.

А якщо перехворіли і хочете отримати якісне прибирання житла, то зателефонуйте в клінінгову компанію.

Але за фактом і календарем – вже пізня осінь. А що нам приносить осінь, окрім світлого смутку чи темної депресії? Нежить. Це якщо поталанить. Якщо не пощастить – ГРВІ з важким перебігом.

Можна вірити чи не вірити в ковід, але осінню активність вірусів заперечувати безглуздо. Вона як ховрах. Її можна не бачити, але вона є.

До чого тут клінінг, якщо це все про медицину? Клінінг з точки зору медицини і просто здорового глузду відноситься до протиепідемічних заходів.

Вам для цього зовсім не обов’язково викликати клінінгову компанію у Дніпрі чи іншому місті. Хоча ми були б раді допомогти вам (і заробити при цьому). Але ми зацікавлені в зменшенні ризику захворіти самим, тому кілька порад з категорії «допоможи собі сам».

Це очевидні речі, менш із тим ось ці поради.
  • Мийте руки з милом. Після прогулянки, поїздки у громадському транспорті, походу до магазину.
  • Протирайте свій мобільний телефон клаптиком тканини або паперовою серветкою, попередньо змоченою спиртовим антисептиком.
  • По можливості залишайте вуличне взуття поза межами житлової зони квартири чи будинку – у «тамбурі», веранді тощо. Ретельно витирайте підошву.
  • Періодично протирайте ручки вхідних дверей антисептиком або дезинфектантом (найдоступніші з них – технічний або етиловий спирт, розчин хлорки).
  • Не використовуйте з метою економії багаторазові тканинні носовички, краще купіть найбюджетніші паперові.
  • Робіть регулярні вологі прибирання у своєму житлі, постарайтеся провітрювати приміщення, не дивлячись на погодні умови та відсутність опалення.
  • Залишайте весь верхній одяг (який надягаєте на вулицю) та сумки в одному певному місці, не розносячи його по житлових приміщеннях.
  • Одягайте медичну маску в людних приміщеннях або громадському транспорті, якщо відчули нездужання, але не можете не виходити з дому.

Бажаємо вам не захворіти цієї осені чи взимку. Незабаром наша Перемога і нам усім знадобляться сили, щоб відновлювати зруйновану економіку нашої країни.

А якщо так вийшло, що ви все-таки перехворіли, вже пішли на поправку і хочете отримати якісне прибирання житла, то зателефонуйте в клінінгову компанію. У Дніпрі можна зателефонувати нам.

Номер для зв’язку: +380 50 482 98 93

aбо ► залиште повідомлення на сайті.