Клінінг, мильні бульбашки і ПАР

Клінінг, мильні бульбашки і ПАР

Клінінг, мильні бульбашки і ПАР. Який між ними може бути зв’язок?

Якби під час виконання замовлення співробітники нашої клінінгової компанії в Дніпрі не були настільки зайняті, вони могли б розважатися видуванням мильних бульбашок. Адже для такої розваги підходить більшість професійних засобів для клінінгу.

Що допомагає з’явитися «мильній» бульбашці? Ні, не мило як таке, а ПАРи, що містяться і в милі теж.
Поверхнево-активні речовини (ПАР) – це хімічні сполуки, що знижують поверхневий натяг рідин є продуктом переробки нафти.

Найчастіше поверхнево активні речовини використовуються для виробництва синтетичних миючих засобів. А найдоступніший і найбезпечніший з них – рідке мило. Тому бульбашки і «мильні».

Вчені вважають, що ПАРи мають здатність накопичуватися в організмах людей та тварин.

Саме ПАРи роблять більшість мийних засобів для клінінгових компаній ефективнішими, скорочуючи час миття поверхонь. Але чи безпечні вони? На жаль, ні.

Вчені вважають, що ПАРи мають здатність накопичуватися в організмах людей та тварин і можуть викликати ураження внутрішніх органів (включно із мозком), порушення імунітету, алергічні реакції. Підсилюють проникнення ПАРів до організму через шкіру і слизові – фосфати, що й досі містяться в більшості мийних засобів.

Як визначити, чи містить мийний засіб ПАР? Якщо піниться, то містить.

Але чи вся мийна піна – продукт переробки нафти? Ні, не вся.

Існують органічні (рослинні) аналоги ПАРів – квіти мильнянки або кора кельрейтерії волотистої (мильного дерева), наприклад. Рослинні «ПАРи» містяться у органічному, зазвичай хенд-мейд милі або шампуні.

Також вже існує лінійка мийних засобів для «еко прибирання» на основі цих рослин. Вони дійсно досить безпечні, але не надто ефективні для боротьби з сильними забрудненнями, на жаль. А от для систематичного підтримуючого/контрактного прибирання співробітниками клінінгової компанії цілком можуть підійти.

Проте, на щастя, наука не стоїть на місці. Засоби з біорозкладаними ПАРами все частіше з’являються на ринку мийних засобів. Як побутових, так і професійних. Тож, сподіваємося, що в найближчому майбутньому негативний вплив професійних мийних засобів на здоров’я людини і екосистему взагалі буде мінімізований або й зовсім щезне.

Те, що вас цікавить про клінінг, можна запитати:

за номером +38 (050) 482 98 93 дзвінком або через месенджери

► через форму зворотнього зв’язку на сайті.