«Та клінінг оце все просто водичкою відмиє!»

«Та клінінг оце все просто водичкою відмиє!»

Нарешті ремонт закінчився!

Будівельники вже вивезли своє майно з вашої чудової квартири (будинку, офісу).
Часто – залишки будівельного сміття теж вивезли.
Іноді – зняли та вивезли картон та плівку, якими захищали підлогу та поверхні.
Ексклюзивно – зняли та прибрали монтажний скотч, захисну плівку з профілю, надлишки затирки з кахлів.

Починаючи ремонт, від початку контролюйте якість виконання кожного етапу в плані чистоти та охайності їх виконання.

Але все одно залишився як мінімум шар дрібного будівельного пилу на поверхнях, відбитки рук (іноді й ніг) на фасадах корпусних меблів, сліди оздоблювальних матеріалів на вікнах та підлогах та інші дрібні та не дуже дрібні післяремонтні мітки.

Безумовно, рано чи пізно це все можна поприбирати власноруч. Головний аргумент «ЗА» – це бюджетність. А головних аргументів «ПРОТИ» мінімум два – час та ризики зіпсувати поверхню.

Тому має сенс запросити клінінгову компанію. Хоча б на оцінку об’єкту.
Ціна якісного прибирання після ремонту може виявитися як недоступною для вас, так і нижчою, ніж ви розраховували.

До того ж досвідчене око менеджера клінінгової компанії може побачити приховані дефекти та загрози ще до прибирання. І попередити вас про ризики, які з ними пов’язані.

Ми часто зустрічаємося з тим, що плиточники та оздоблювалювачі або маскують якісь невдачі в роботі, або бувають надмірно неохайні і своєчасно не прибирають надлишки матеріалів із поверхонь. Замовники під час приймання роботи іноді бачать це і ставлять питання. Але (з багаторічного клінінгового досвіду) такі майстри відповідають у 100% зі 100% так: «Так клінінг це просто водою відмиє!»

 

З одного боку, нам, клінерам, дуже приємно, що нас вважають всемогутніми чарівниками. З іншого боку, ми насправді не всесильні. І не тому, що ми не хочемо або не вміємо, а тому, що фізичні властивості, наприклад, двокомпонентної епоксидної затирки не дозволять нам видобути її надлишки з пористої плитки вже за кілька днів. Її просто виготовлено так, щоб намертво триматися на поверхні. Ще ґрунтовка туди ж. Адгезія? Ні, не чули.

З такими ризиками прибирання після ремонту навіть найкваліфікованішою клінінговою компанією, швидше за все, не виправдає ваші очікування. І виглядатиме це так, що це клінери, пардон, «рукожопи». А не будівельники, які навішали локшину на вуха замовнику.

Тому моя вам щира порада – починаючи ремонт, від початку контролюйте якість виконання кожного етапу в плані чистоти та охайності їх виконання.

А ще, якщо будівельники стверджують, що «клінінг це просто водою відмиє!», запропонуйте їм недоплатити за їхню роботу. А залишок суми гарантовано повернути тільки після того, як вони проведуть клінерам майстер-клас з відмивання намертво засохлої епоксидки або ґрунтовки. Має спрацювати.

За будь-яких обставин – завжди на зв’язку ваша клінінгова компанія «Сяй-ВО!»

зателефонуйте: +380 50 482 98 93

aбо ► залиште замовлення на сайті.