Клінінг під час війни. “Чому ви піднімаєте ціни в часи лихоліття?”

Клінінг під час війни. “Чому ви піднімаєте ціни в часи лихоліття?”

Слава ЗСУ! Ми, як і раніше, живі і у нас є можливість працювати.

Під час активної фази війни, у прифронтових містах, між прильотами, послуги клінінгової компанії – точно не першочергові. І все ж таки ми чистимо, миємо, прибираємо, виносимо і вивозимо. В основному завдяки постійним замовникам та «сарафанному радіо».

Менш із тим, деякі замовники дивуються, сердяться, обурюються, беруть паузу і «зникають» разом з замовленням, коли чують ціну на послугу, яку вже отримували раніше в нашій чи іншій клінінговій компанії в Дніпрі або місті, з якого вони переїхали.

Ніхто не намагався торгуватися на АЗС? Або в “Епіцентрі”?

Ні, на наш превеликий жаль, ми НЕ підняли ціни на свою фізичну працю, свої знання, свій досвід, свою кваліфікацію, свою інтуїцію, свій час.

Проте, крім перерахованого, у ціну послуг клінінгової компанії у Дніпрі, так само як і в інших містах нашої країни, входить:
  • паливо для автомобіля, на якому до вас приїдуть драбини, пилосос, швабри, відра, мийні засоби та витратні матеріали;
  • амортизація автомобіля, його технічне обслуговування;
  • миючі засоби та засоби для виведення плям;
  • витратні матеріали: губки, рукавички, пакети для сміття, серветки, леза для скла тощо;
  • заробітна плата клінерів;
  • адміністративні витрати: мобільний зв’язок та інтернет, обслуговування сайту та сторінок у соцмережах, орендна плата за складське приміщення, витрати на прання багаторазового прибирального текстилю після вашого прибирання тощо.

Ніхто не намагався торгуватися на АЗС? Пред’явити співробітникам заправки цілком обґрунтовані претензії – чому у січні 2022 року 95-й коштував 30-32 грн/літр, а у жовтні 2022 року вони його продають по 49-52 грн за літр?

Ніхто не зустрічав на касі в «Епіцентрі» тих, що торгуються за ціну, що виросла в 2-3 рази, на «одноразові» рукавички?

Номери телефонів виробників та дистриб’юторів миючих засобів теж не є секретом, вони є у вільному доступі у мережі. Будь-який замовник може набрати їх особисто та спробувати купити у них товар за неіснуючими цінами січня 2022 року.

Ще власники клінінгових компаній теж хочуть заробляти та радувати свої сім’ї значно подорожчавшими харчами, одягом, взуттям, розвагами та оплатою комунальних послуг за житло.

Тому, на жаль, наші клінінгові послуги здорожчали в середньому на 10-30%. Ймовірно, що й надалі вони зростатимуть у ціні, як і інші послуги та товари.

Але все це ми ПЕРЕживемо, ПЕРЕтерпимо, ПЕРЕборемо. Бо попереду у нас – Перемога. І нове життя. У багатьох – із повним переосмисленням свого недавнього минулого.

А поки що можна просто зателефонувати та прицінитися до послуги прибирання чи хімчистки у Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці чи Покрові.

Номер для зв’язку +380 50 482 98 93

aбо ► залиште повідомлення на сайті.