Очікування і реальність в клінінгу

Очікування і реальність в клінінгу

Не тільки в клінінгу, але і в житті, очікування і реальність часто не збігаються.
Чому так відбувається?

У клінінгу цьому є багато причин. Розглянемо лише деякі з них, основні.

 • Недомовленність і непорозуміння.
  Різні люди неоднаково розуміють слова і явища і це природно – нас багато, ми різні. Коли замовник просить «просто протерти двері», то співробітник клінінгової компанії розуміє завдання буквально. Протерти – це точно не те ж саме, що відмити. Особливо застарілий бруд.
  У свою чергу замовник може бути розчарований результатом клінінгу. Тому що двері не стануть глобально чистими, але пилу на них точно не буде.
 • Стандарти чистоти.
  Є замовники, що дійсно живуть в чистоті, яку підтримують самостійно. Проте, вони системно замовляють послуги клінінгової компанії, як правило у вигляді генерального прибирання 1-2 рази на рік. Такі квартири і будинки прибирати важко, тому що складно зробити чисте ще чистішим.
  А є замовники, які живуть в домашньому хаосі і не відчувають дискомфорту від такої обстановки. Генеральне прибирання вони замовляють виключно «з нагоди» – до приїзду гостей або перед продажем. І результат прибирання може бути непередбачуваним – від «вау, тут ще ніколи не було так чисто», до «не дуже-то і видно, що тут прибиралися».
 • Підміна понять.
  Клінінг – це не ремонт. І ваше рухоме і нерухоме майно вже не стане новим, навіть якщо і стане чистим. Особливо це стосується старих меблів або ремонту 90-х років минулого століття. На жаль. І ми інколи чуємо «я думала, що буде краще» з явним розчаруванням в голосі. На жаль.
 • «Що не написано, про те не домовлялися».
  Завжди краще письмово зафіксувати детальний чек-лист майбутнього прибирання – в договорі або просто листуванням в будь-якому з месенджерів. ЧЕК-ЛИСТ – це хороша можливість уникнути непорозумінь або навіть конфлікту між замовником клінінгу та виконавцями. Часто трапляється, що замовник хоче більший обсяг роботи за меншу суму. З прикладами чек-листів можна ознайомитися на нашому сайті.
 • Невідповідність задачі бюджету.
  На жаль, так буває, що замовник обмежений в коштах, а обсяг роботи передбачається значний. Чудес не буває. Якщо для виконання завдання потрібно мінімально 3 клінера, то навряд чи вийде примусити або умовити їх працювати за бюджет двох зарплат. А ще є витратні матеріали, логістика тощо.

До речі, чим брудніше житло і менший бюджет, тим упередженіше і суворіше замовник приймає роботу. Парадокс.

 

Якщо ви хочете щось ще дізнатися чи замовити прибирання,

зверніться за телефоном: +380 50 482 98 93

aбо ► залиште замовлення на сайті.