Чим відмити залишки бруду після ремонту?

Чим відмити залишки бруду після ремонту?

Чим відмити залишки бруду після ремонту? Таке питання в клінінговому співтоваристві іноді ставлять один одному клінери-початківці.

Це ж питання може поставити лояльний виконроб «своїй» партнерській клінінговій компанії.
Корпоративний замовник також може звернутися з таким питанням до клінінгової компанії, яка надає інші клінігові послуги на постійній основі.

Ремонт – це складна хімічна лабораторія на вашій території.

Однієї, навіть розгорнутої, відповіді на таке запитання не існує суто технічно.

Ремонт – це не лишень «стихійне лихо» та серйозне фінансове навантаження на бюджет. Це складна хімічна лабораторія, яка тимчасово розташовується на вашій території. І в якій починається таїнство змішування всякого з різним. Нанесення цього на поверхні, експозиція, коригування. І так кілька разів.

Наслідки ремонту – дикий коктейль із часто несумісних компонентів. Але не це найскладніше.

Є таке поняття: адгезія чи буквально «прилипання», зчеплення різнорідних поверхонь. У ремонтах для забезпечення цієї адгезії використовуються різноманітні суміші. Найбільш відома з них – ґрунтовка. Що була винайдена для того, щоб фарба або шпалери трималися на стіні максимально міцно та довго. Коли ж краплі ґрунтовки засихають поза призначеною для неї поверхнею, та ще й проходить кілька днів, то повністю видалити її вже практично неможливо. Ну, тобто в більшості випадків можна, але зі значними зусиллями і кількома миючими засобами та інструментами.

А ще «вишенька на тортику» – двокомпонентна фуга для затирання плиткових швів або, просто кажучи, широко відома «епоксидка». Яка повністю твердне протягом 48-ми годин. А потім що? А потім все – вона виконує своє пряме призначення. Навіть поза швами. Плиточники повинні змивати її надлишки в процесі роботи, але не всі це роблять, на жаль. Деякі шановані фірми-виробники фуг випускають і змивки для них. Але з пористої, структурної плитки повністю добути затірку, що затверділа, вдається не завжди, навіть відповідною змивкою.

І все те недомите буде псувати вигляд нового ремонту і репутацію клінінгових компаній. А чомусь не репутацію несумлінних будівельників. Така сумна статистика.

Ну і з простого – це те, що можна прибрати повністю, але різними засобами:

  • Цементовмісні забруднення видаляються кислотними засобами.
  • Фарби видаляються синтетичними розчинниками або теплою водою.
  • Клеї видаляються органічними та синтетичними розчинниками.
  • Липкий шар малярної стрічки або скотчу видаляються сильнолужними засобами та органічними розчинниками.

Все це лише дуже стисло про миючі засоби. А до них же ще необхідні різноманітні інструменти і витратні матеріали – абразиви, губки, шпателі, леза і скребки, мікрофібри і ганчір’я. І не забуваємо про спеціальне обладнання – пилососи, роторні та підлогомийні машини тощо.

На прибирання після ремонту кожна кваліфікована клінінгова компанія хоч у Дніпрі, хоч у Запоріжжі, хоч у Луцьку привозить щонайменше 12-15 базових та допоміжних миючих засобів та десятки витратників.

Тому питання “Чим відмити залишки післяремонтних забруднень?” скоріше риторичне. Замовте прибирання своєї нерухомості у професійної клінінгової компанії.
У Дніпрі можна замовити нам.

Телефон для замовлення прибирання:

за номером +38 (050) 482 98 93 дзвінком або через месенджери

► через форму зворотнього зв’язку на сайті.