«Хочу, аби клінери мили моїми засобами!» Чому «ні» і чи буває «так»?

«Хочу, аби клінери мили моїми засобами!» Чому «ні» і чи буває «так»?

Час від часу кожна клінінгова компанія в Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці або іншому місті України стикається з вимогою нових замовників: миєте виключно нашими миючими засобами, вони в нас еко-перееко та супер-пересупер.

Наша клінінгова компанія на такий випадок зазвичай має 3 варіанти подальшого розвитку подій.

Тож, кожна клінінгова компанія України приймає зважене рішення на свій власний розсуд.

Наша ж клінінгова компанія на такий випадок зазвичай має 3 варіанти подальшого розвитку подій.

  • Ні, це виключено для генеральних та післяремонтних прибирань силами мобільних бригад. Побутові засоби, особливо продукти мережевого маркетингу, можуть бути ефективними на певних типах забруднень, за допомогою значних механічних зусиль, часто не з першого разу. Рекламні рілзи та ютуб-відео з колекції «пшикнув – воно само відмилося до нового стану» – це відомий рекламний трюк з багатосезонного маркетингового серіалу. В цьому ж серіалі є й інші подібні серії «помазала обличчя кремом – зморшки зникли за мить» та «помила цим шампунем волосся – його (волосся, не шампуня) на голові стало в 5+ разів більше». А оскільки ми цінуємо свій час і заздалегідь плануємо та розподіляємо навантаження на клінерів мобільної бригади, то і працювати на замовленні ми будемо звичними, професіональними, клінінговими засобами.
  • Ми можемо спробувати помити вашими мийними засобами, під вашу письмову (це важливо) відповідальність за результат, у вашій присутності (це принципово). При цьому результат буде геть не той, на який ви очікуєте або який міг би бути, а той, що вийде в результаті миття вашим засобом згідно із часом для перевірених нормативів по професійним засобам.
    Наприклад, найбрудніша духовка зазвичай відмивається максимум за 2 години за умов нагрівання до певної температури, експозиції засоба N та подальшої механічної обробки абразивом Х. А більш-менш чиста за тих же умов займає до 1,5 години.
    Ваша за цей же час не відмилась до прийнятного стану? Ну що ж… Залишаємо як є і рухаємося далі.
  • Так, ми можемо працювати виключно вашими засобами та витратними матеріалами на контрактному/підтримуючому прибиранні. Адже сенс такого прибирання – оренда замовником кваліфікованого співробітника клінінгової компанії на 2-3 години або на повну робочу зміну для виконання певних клінінгових задач.

Все, що написано вище, стосується виключно нашої клінінгової компанії в Дніпрі та наших партнерів в Кременчуці та Запорожжі.

Більше інформації – телефоном, у директ або через форму зворотнього зв’язку на сайті.

за номером +38 (050) 482 98 93 дзвінком або через месенджери

► форма зворотнього зв’язку на сайті.