Благоустрій прибудинкових територій: дитячий майданчик

Благоустрій прибудинкових територій: дитячий майданчик

Радісний дитячий сміх у дворі кожного будинку не просто тішить. Діти весело грають там, де дорослі для них створили умови.

Дитячий майданчик на території ОСББ є об’єктом благоустрою, розміщення та обслуговування котрого має відповідати будівельним та санітарним нормам.

Дитячий майданчик після монтажу та облаштування має хтось прибирати, слідкувати за його безпечністю.

Майданчик після монтажу та облаштування має хтось прибирати, слідкувати за його безпечністю. Чергуванням співвласників тут навряд можна обійтися: хтось забув, хтось не може, хтось раптово захворів.

Якщо це майданчик для дошкільнят, молодшого шкільного віку або комплексний, до нього законодавство висуває особливі вимоги: крім функціональності та безпечності, він має розміщуватися на території зони озеленення.

Це додаткові роботи з догляду за деревами, кущами й квітами. Крім підтримання чистоти та порядку, контролю безпечності обладнання, необхідно слідкувати за оптимальною вологістю, ростом, захворюванністю рослин, а також за своєчасним знищенням карантинних бур’янів.

Іноді клінінгові компанії надають такі послуги у комплексі, що доволі зручно. Адже керівництво ОСББ може підписати угоду з одним підприємством на обслуговування за кількома напрямками.

Клінінгова компанія “Сяй-ВО!” пропонує
пакет послуг з благоустрою та обслуговування територій і приміщень ОСББ,
до якого можна включити:

  • прибирання прибудинкової території;
  • сортування та вивіз сміття;
  • догляд за елементами архітектури, ігровими майданчиками та іншими будівлями;
  • догляд за багаторічними рослинами, клумбами, газонами.

Гарантію якості виконаних робіт в нашій компанії забезпечують професійні клінери. Кваліфікацію наших працівників клієнти впізнають за чистотою й порядком на власних об’єктах.