«Потрібні гарантії, що під час прибирання нічого не зіпсують»

«Потрібні гарантії, що під час прибирання нічого не зіпсують»

«Мені потрібні гарантії, що під час прибирання ваші люди нічого не зіпсують», – таке побажання замовника зрозуміле, похвальне, але нездійсненне.

За гарантіями звертаються в страхову компанію. У клінінгових компаній інша специфіка і, як наслідок, ризики.

Навіть не сумнівайтеся в тому, що ми будемо дбайливо ставитися до вашого майна. «Влетіти на бабки» або зіпсувати свою репутацію – сильно не в наших інтересах. І ми завжди більш вашого боїмося щось подряпати/розбити/впустити.

Тим не менш, швабра може вислизнути з рук, відро перевернутися, драбина впасти. Не самі, звичайно. Звісно, не без нашої участі. Тому і гарантувати я вам нічого не можу і в цьому я чесна.

За гарантіями звертаються в страхову компанію. У клінінгових компаній інша специфіка.

Але на клінерів часто намагаються «повісити» чужі гріхи, особливо після ремонту. І це технічно не важко. Будівельники зробили свою роботу. Добре зробили або просто зробили, отримали гроші, пішли на наступний об’єкт. Хто в приміщенні був останній, перед в’їздом замовників? Правильно – клінери. Звичайно ж це саме вони подряпали вікна/паркет/кахлі/свій варіант. Ну хто, крім клінерів, міг проломити двері або відколоти шматок підвіконня? Не будівельники ж насправді, це ж смішно.

Ні-ні-ні, ви не подумайте, ми теж таке можемо, нажаль. Але не так часто, як від нас цього очікують або в цьому звинувачують.

Тому давайте завжди будемо сподіватися, що все пройде без пригод і ми залишимось задоволені один одним.

Далі буде…