Преамбула

Шановний користувач сайту https://syaivo.info/, звертаємо Вашу увагу на те, що проставлення символу «галочка» означає, що Ви ознайомлені та згодні з умовами користування сайтом https://syaivo.info/, а також є акцептом даної Вами публічної оферти. Проставлення символу «галочка», а також використання в будь-якому вигляді сайту https://syaivo.info/ (у тому числі, але не обмежуючись замовленням Вами товарів і послуг з використанням сайту https://syaivo.info/, участь в бонусних програмах, акціях, заповнення заявок, форм тощо) є Вашою беззастережною згодою з усіма положеннями та умовами даної публічної оферти і прирівнюється до підписання договору обома Сторонами. Дана публічна оферта є обов’язковою для виконання Сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви маєте утриматися від користування сайтом https://syaivo.info/.

ВИЗНАЧЕННЯ І ТЕРМІНИ:

1.Сайт – web-сайт, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет https://syaivo.info/, за допомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку обраної послуги та/або товару.

2. Користувач (ВИ) – фізична особа, резидент України, яка досягла 18 – річного віку, володіє повною дієздатністю, що використовує даний сайт і/або його окремі інструменти, згодна з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови, описані нижче.

3. Покупець – Користувач, який здійснив покупку на сайті https://syaivo.info/.

4. Адміністрація сайту також є адміністрацією інтернет-магазину https://syaivo.info/.

5. Угода – дана публічна оферта, включаючи всі її умови.

6. Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про реалізовані їм товари та/або послуги. Продавцем може бути, як Адміністрація, так і будь-яка інша особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцю (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек тощо, що підтверджують факт передачі товару та/або послуги Покупцеві).

7. Товар – товари, послуги, інші матеріальні і нематеріальні об’єкти, інформація про яких розміщена на Сайті.

8. Замовлення – звернення Користувача через Сайт та/або за допомогою дзвінка на вказані на сайті номери телефонів, до Продавця з проханням здійснити реалізацію товару та/або послугу, а також сукупність товарів та/або послуг, зазначених у замовленні Користувача.

9. Платник – особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

10. Одержувач – особа, зазначена Платником у формі замовлення, як особи і уповноважена Платником отримати товар та/або послугу. Якщо інше не зазначено у формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

11. Пропозиція – відомості про товар та/або послугу, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар та/або послугу, його ціну, способи оплати і доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар та/або послугу, а також інші умови придбання товару та/або послуги. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару та/або послуги.

12. Сторони – Продавець, Покупець, Користувач.

1. ПРЕДМЕТ І УМОВИ УГОДИ

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, розміщеної на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі товарів та/або послуг Користувачеві.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережно і безумовно приймаючим (акцептуючим) цю Угоду. Користувач зобов’язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до здійснення покупки товарів та/або послуг на Сайті та/або проставлення символу «галочка». Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття угоди (у відповідності зі статтями 641, 642 Цивільного Кодексу України).

1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів та/або послуг Продавцями.

1.4. Інформація про товар та/або послугу відображається на сайті https://syaivo.info/ та є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією у будь-який момент без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар та/або послугу Продавця, умов акції, ціною товару та/або послуги, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті https://syaivo.info/.

Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови даної Угоди. Зміни набувають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті https://syaivo.info/.

1.5. Дійсний договір може бути укладений право – та дієздатним Користувачем, який досяг 18 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору, Ви підтверджуєте свою право – і дієздатність, приймаєте на себе зобов’язання, що виникають внаслідок використання сайту https://syaivo.info/ та укладення даного договору.

1.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеним на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавця шляхом заповнення форми Замовлення та/або здійснити замовлення через Колл-Центр сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на придбання Користувачем товару та/або послуг на умовах, зазначених у відповідній Пропозиції.

1.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг у відповідності з умовами, передбаченими офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів та/або послуг.

1.8. Продавець має право запропонувати реалізувати товар та/або послугу на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому разі дана пропозиція вважається зустрічною офертою і повинна бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем і/або Одержувачем товару та/або послуги на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару та/або послуги Покупцем.

1.9. Погодженням усіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне одержання товару та/або послуги Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.10. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем та/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару та/або можливості надати послугу, прийняття замовлення, термін доставки товару та/або надання послуги, їх ціну, умови та форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення і т. п., надісланих Продавцем та/або Адміністрацією сайту допомогою електронної пошти, sms – повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

1.11. Доставка товару здійснюється компанією перевізником «Нова Пошта» шляхом самовивозу з відділень «Нової Пошти», шляхом адресної доставки по м. Дніпро або самостійним вивезенням товару клієнтом з вказаної Продавцем адреси.

Якщо в населеному пункті не представлено відділення компанії перевізника або офісу Продавця, Користувач має право вибрати для доставки найближчий населений пункт, в якому представлено відділення компанії перевізника або Продавця. Доставка придбаного Користувачем товару здійснюється за рахунок Користувача, крім випадків, зазначених на сайті https://syaivo.info/. Адреси відділень компанії перевізника можна побачити за посиланням http://novaposhta.ua/uk/office.

Продавець не здійснює доставку на окуповані території України (АРК, окремі території Луганської і Донецької областей). Також доставка не здійснюється в інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією перевізником, крім випадків, окремо обумовлених з Користувачем. Користувачі погоджуються з тим, що вартість товарів/послуг Продавця, розміщених на сайті Продавцем або Адміністрацією, може змінюватися без попереднього повідомлення.

1.12. Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття рекомендованого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку, товарно–транспортна накладна тощо) або фактичне одержання Одержувачем Товару та вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Перед відправкою товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні товару Одержувач зобов’язується перевірити товар на наявність ушкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі) і в разі проблем на місці пред’явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальність за дії компанії перевізника.

1.13. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Користувач дає згоду про одержання інформації про товар та/або послугу за допомогою дистанційного зв’язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та/або послуги, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар та/або послуги до моменту його прийняття.

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. Будучи Користувачем Сайту https://syaivo.info/, Ви гарантуєте не робити будь-яких дій, які порушують законодавство України, норми міжнародного права і дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

2.2. Користувач зобов’язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту https://syaivo.info/ про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися в Службу підтримки за координатами, вказаними на Сайті https://syaivo.info/.

2.3. Користувач надає свою згоду на використання та обробку персональних даних Користувача у відповідності з чинним законодавством України.

2.4. Приймаючи умови угоди, Користувач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою конфіденційності Сайту https://syaivo.info/, а також з умовами цієї Угоди.

2.5. Приймаючи умови угоди, Користувач підтверджує, що він є право – та дієздатним, а також що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

2.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті https://syaivo.info/ не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальновизнаних норм моралі.

2.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках та платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії Процесингових центрів.

2.8. Власник сайту https://syaivo.info/ не несе відповідальність за працездатність устаткування, на якому розміщений Сайт https://syaivo.info/, доступність Сайту https://syaivo.info/, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту https://syaivo.info/.

2.9. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, в тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження товару під час доставки.

2.10. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).

2.11. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У випадку, якщо неправильне, неточне та/або неправильне зазначення даних в Замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов’язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов’язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право стягувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником в якості оплати товару та/або послуг. Користувач зобов’язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

3. ІНШІ УМОВИ

3.1. Користувач має право призначити Одержувачем товару та/або послуги, що купується, третю особу. У цьому випадку Користувач зобов’язаний вказати у формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача доставки йому товару та/або послуги. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

3.2. Всі можливі спори та суперечності, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню згідно з чинним законодавством України виключно за місцем реєстрації Власника сайту https://syaivo.info/. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди в іншій частині і не знімає з Користувача Сайту https://syaivo.info/ зобов’язань, прийнятих при реєстрації.

3.3. Усі права на Сайт в цілому і на використання мережевої адреси (доменного імені) https://syaivo.info/ належать Власнику сайту.

3.4. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті https://syaivo.info/, Адміністрація сайту і/або Продавець буде направляти на електронну адресу Користувачів листа та/або повідомлення, в тому числі рекламного характеру. Разом з цим, Сайт https://syaivo.info/ зобов’язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам, які не мають відношення до процесу купівлі-продажу та доставки товару. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.

3.5. Вказуючи номер мобільного телефону у формах на Сайті https://syaivo.info/, Користувач автоматично погоджується отримувати повідомлення від Сайту https://syaivo.info/, у тому числі рекламного характеру. При виникненні наміри зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися в технічну підтримку Сайту https://syaivo.info/.

3.6. Користувачеві забороняється розміщувати власний контент, заборонений чинним законодавством та/або суперечить морально-етичним нормам суспільства.

3.7. Здійснюючи Замовлення на Сайті https://syaivo.info/, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, знищення, поширення) наведених їм даних, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, електронна пошта, телефон, адресу, з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також дає згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським і кур’єрським організаціям, іншим третім особам, чия участь необхідна при реалізації товару, на розсуд Адміністрації Сайту. Дане положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на Сайті https://syaivo.info/.

3.8. Користувач ознайомлений і згоден з умовами цієї угоди.