Технічні і допоміжні приміщення в багатоквартирному будинку

Технічні і допоміжні приміщення в багатоквартирному будинку

Приміщення спільного користування в багатоквартирному будинку, які нерідко є неподільним майном, вимагають такого самого догляду, як і решта територій. Особливо, якщо це підвали та різні технічні прибудови.

Законодавство, що регулює діяльність ОСББ, вимагає проведення регулярних обстежень, своєчасних ремонтів й, за необхідності, переоснащення допоміжних приміщень.

Клінінгова компанія виконає профілактичні та протиепідемічні заходи “під ключ”: прибере гризунів, комах і приміщення.

Особливо важливо слідкувати за санітарним станом підвалів, оскільки там можуть розмножуватися комахи-шкідники та гризуни, що є джерелом поширення інфекційних хвороб.

Боротьбу зі шкідниками у підвальних приміщеннях звісно ж краще доручити професіоналам – компаніям, які використовують специфічне обладнання, спеціальну “хімію”, мають відповідні сертифікати.

Тут таки перевагу має клінінгова компанія, працівники якої виконають профілактичні та протиепідемічні заходи, як то кажуть, “під ключ”. Тобто приберуть і шкідників, і після себе.

Які ж послуги можна отримати зі зверненням до фахівців?

Клінінгова компанія “Сяй-ВО!”
за умовами договору надасть вам наступний комплекс послуг:

  • прибирання та вивіз сміття;
  • дезінфекція усіх поверхонь – захист від вірусних та грибкових інфекцій;
  • дератизація – знищення гризунів;
  • дезінсекція – знищення комах.

Гарантію якості виконаних робіт в нашій компанії забезпечують професійні клінери. Кваліфікацію наших працівників клієнти впізнають за чистотою й порядком на власних об’єктах.