«Навіщо мені ваш клінінг, якщо в країні війна?»

«Навіщо мені ваш клінінг, якщо в країні війна?»

Чи є місце послугам клінінгової компанії у Дніпрі чи в інших відносно безпечних містах за умов війни?

На жаль, сьогоднішня реальність така, що в 21 столітті, у самому центрі Європи йде страшна за своїми масштабами війна. Вона прийшла в наші будинки, і наше життя. І у багатьох людей забрала і те, й інше.

Перемога буде за нами. Але давайте підтримаємо один одного зараз.

Проте деякі міста та регіони України залишилися острівцями відносної безпеки. Де завдяки ЗСУ залишилася робота, бізнеси і, як наслідок, перспективи вижити.

Якщо ви раніше вже користувалися послугами клінінгової компанії в Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці, Нікополі, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Ужгороді, Мукачевому, Чернівцях або інших умовно безпечних наразі містах і у вас є якийсь дохід або заощадження, то замовте послугу клінінгу і тепер.

Якщо раніше ви ще ніколи не замовляли послуги клінінгової компанії, але можете собі це дозволити в умовах війни, замовте послугу клініга.

Це надважливо. Не лише для власників клінінгового бізнесу. Для вас також. А ще для країни в цілому, для нашої спільної Перемоги.

Це важливо, бо:
  • Наші співробітниці водночас втратили всі засоби для існування. Вони мають дітей, яких елементарно треба годувати, іноді лікувати.
  • Наші співробітниці сьогодні можуть скористатися відкритими кордонами до будь-якої країни Європи. Виїхавши, багато хто просто ніколи не повернеться назад, а залишаться там назавжди. І це буде не лише проблема роботодавця-власника клінінгової компанії. Війна точно закінчиться і кваліфікованої робочої сили точно не вистачить на всіх, хто її потребуватиме. Ключове слово – кваліфікованої.
  • Власники легальних клінінгових компаній сплачують податки – з доходу, єсв за себе, податки на зп співробітників, єсв за співробітників. Ці гроші наповнюють бюджет. Навіть невеликі надходження до бюджету – це зараз як ніколи важливо для країни.
  • Ви отримаєте звичну та затишну послугу із мирного життя. Це добре для психіки в умовах тривоги, паніки, нестабільності та невпевненості у завтрашньому дні.

Перемога буде за нами. Але давайте підтримаємо один одного зараз.

Ваша клінінгова компанія «Сяй-ВО!», м. Дніпро

зателефонуйте: +380 50 482 98 93

aбо ► залиште замовлення на сайті.