Чому у вас такі ціни на клінінгові послуги?

Чому у вас такі ціни на клінінгові послуги?

Питання, з яким рано чи пізно стикаються всі клінінгові компанії: «Чому (у вас) так дорого?» або «Я знаю, де дешевше!»

Можна пояснити скільки коштує, наприклад, 1 пара професійних рукавичок. Або той факт, що драбина сама не приїде на об’єкт, а паливо на заправках безкоштовно не наливають. Що миючі засоби, якими клінери зможуть відмити всі забруднення, стоять іноді в рази дорожче рандомного «містера пропера».

Але це не все і це не головне.

«Чому так дорого?»

«Я знаю, де дешевше!»

Є ряд складових, які формально не мають відношення до витрат на конкретне прибирання, але без яких і починати професійне прибирання небезпечно – це навчання, підвищення кваліфікації, отримання нових знань і нового досвіду:

  • участь в профільних виставках і майстер-класах (витрати на проїзд, проживання, оплата участі);
  • обмін досвідом з більш досвідченими колегами в інших містах (проїзд, ночівля).

А ще є постійні відрахування:

  • амортизація обладнання (драбина / пилосос / відро / свій варіант – мають закономірну тенденцію зношуватися і з часом підлягають заміні);
  • амортизація автомобіля, яким на об’єкт доставляється обладнання та витратні матеріали (планове ТО та інші витрати);
  • податки (ЄСВ – 3300 грн в квартал, єдиний податок 5%).

Тому ціна послуги з прибирання конкретного об’єкта НЕ дорівнює формулі: “зп працівників + миючі засоби + витратні матеріали + суперприбуток клінінгового магната”.

Ціна

Ціна дорівнює формулі:

зп працівників з податками на зп + миючі засоби + витратні матеріали + амортизація обладнання + амортизація автомобіля + відрахування на навчання / підвищення кваліфікації + відрахування на непередбачені витрати + адміністративні витрати + плановий прибуток + податки (ЄСВ – 3300 грн в квартал, єдиний податок 5%).

Робіть висновки самі.