«Ви ж помиєте посуд під час прибирання?»

«Ви ж помиєте посуд під час прибирання?»

Це питання має кілька відповідей: так, ні, можливо. Дивлячись про яке прибирання йдеться.

Як правило, кожна клінінгова компанія у Дніпрі чи іншому місті має чек-лист для кожного виду прибирання. Це зручно і дозволяє уникнути непорозуміння між замовником та виконавцями.

Стандартний чек-лист нашої клінінгової компанії не містить пункт про миття посуду. Чому?

Якщо посуд мити ретельно і вручну, це буде на шкоду основному прибиранню.

Якщо посуд мити ретельно і вручну, а його багато і залишки їжі на ньому вже добре засохли, то це займе багато часу і буде на шкоду основному прибиранню. Теоретично можна додати до мобільної бригади ще 1 клінера, який візьме на себе миття посуду, але це дуже відчутно позначиться на бюджеті прибирання. Тому що фонд заробітної плати кваліфікованих клінерів – це найголовніша частина бюджету будь-якого професійного прибирання. І таке може бути, що помити посуд буде рівно зп + витратні матеріали + миючі засоби + прибуток клінінгової компанії = ВІД 1 тисячі грн і вище. Ну або «дивися пункт 1» – миття посуду зашкодить іншим пунктам прибирання.

Якщо ви маєте посудомийну машину, а брудний посуд розрахований на миття в ній, ми можемо завантажити посуд в машину і включити її. Така послуга може бути надана без додаткової оплати, але лише одноразово. Тобто. Посуду, що потребує миття, має бути на 1 завантаження.

Що ж стосується контрактного або підтримуючого прибирання, то там все влаштовано по-іншому. Замовник сам визначає перелік найбільш пріоритетних для себе завдань, які виконуватиме закріплений за ним співробітник чи співробітниця клінінгової компанії. Обмеженням у цьому випадку буде тривалість робочого дня. Іноді можлива навіть погодинна оплата. Але такий формат більш зручний для самозайнятих (працюючих на себе) хатніх робітниць, ніж для штатних співробітників клінінгових компаній.

На цьому сайті є приклади наших стандартних чек-листів прибирання, їх можна подивитися та спробувати “приміряти” для своєї квартири, будинку чи офісу.

Швидке посилання тут: Чек-листи прибирання.

Для консультації з питань клінінгу або замовлення послуги клінінгу можна звернутися:

за номером +38 (050) 482 98 93 дзвінком або через месенджери

► через форму зворотнього зв’язку на сайті.