«Навіщо звертатися до клінінгової компанії, якщо можна винайняти приватника?»

«Навіщо звертатися до клінінгової компанії, якщо можна винайняти приватника?»

Деколи дійсно відсутня необхідність звертатися до клінінгової компанії у Дніпрі чи іншому місті, бо об’єктивно достатньо послуг так званої самозайнятої особи.

Як і не завжди з гострим зубним болем потрібно звертатися в стоматологічну клініку, можна пошукати травницю або «бабку», яка яєчком викочує біль.

Чи може один самозайнятий спеціаліст якісно надати послугу прибирання? Безперечно може, так. Тоді виникає логічне питання: навіщо платити більше та винаймати клінінгову компанію у Дніпрі, наприклад?

Іноді нема чого, вірно. Поки вам не знадобилося терміново прибрати після ремонту 2-3 тисячі квадратних метрів.

Чи може один самозайнятий спеціаліст якісно надати послугу прибирання?

Теоретично, грамотний самозайнятий фахівець розуміє, що робити з таким обсягом. Цілком ймовірно, що він навіть може мати у своєму арсеналі необхідне обладнання на негуманну суму.

Як довго він прибиратиме такий обсяг? І це якщо не згадувати, що прибирання такого обсягу замовник, як правило, бажає провести безготівково. З документами, які влаштують його бухгалтерію.

Або ви надумаєте відмити панорамне скління, із зовнішнього боку, на умовному 23-му поверсі? З більшою часткою ймовірності з цим завданням безпечніше впорається клінінгова компанія. У Дніпрі так точно. Повірте, що у Запоріжжі, Кременчуці чи Покрові – теж.

У Дніпрі клінінгова компанія “Сяй-ВО!” зможе розв’язати якщо не всі, то більшість завдань.

Звертайтеся.

+380 50 482 98 93 дзвінком

через месенджери або ► через форму зворотнього зв’язку на сайті.