Навіщо клінеру рукавички?

Навіщо клінеру рукавички?

Кожна клінінгова компанія у Дніпрі чи будь-якому іншому місті України, як на мене, зобов’язана забезпечити своїх співробітників хоча б мінімальним набором засобів індивідуального захисту, серед яких спецодяг, рукавички тощо.

І, якщо спецодяг – це насамперед про ідентифікацію самої клінінгової компанії, про її рекламу та просто гарний тон у клінінгу, то рукавички – це про безпеку не лише клінера, а й замовника.

Професійні миючі засоби, особливо концентрати, здебільшого агресивні.

Як рукавички на співробітникові клінінгової компанії можуть захистити замовника прибирання?

“Це ж елементарно, Ватсон” (С) – існують грибкові та інші шкірні захворювання. На жаль, так, такого не буває лишень в країні рожевих поні. При цьому бувають очевидні, всім помітні, але не заразні захворювання шкіри, такі, як псоріаз.

А буває короста, яка дуже заразна та легко переноситься від носія до потенційного хворого. Проте її симптоми, особливо у початковій стадії, не дуже помітні. Тому що їхня локалізація може бути тільки між пальцями, наприклад.

Ще оніхомікоз, а простіше кажучи “грибок” нігтів. Його під лаком для нігтів може бути не видно взагалі, причому на будь-якій стадії захворювання.

Тому моя порада ЗАМОВНИКАМ послуг клінінгової компанії – простежте, щоб на вашій території клінери працювали з контактними поверхнями тільки в рукавичках. Бажано цілих.

Що стосується самих ПРАЦІВНИКІВ клінінгової компанії, то для них самих вибір роботи в рукавичках має бути очевидним:

  • Професійні миючі засоби, особливо концентрати, здебільшого агресивні. І робота в рукавичках – це насамперед захист від хімічних опіків шкіри.
  • Група т.зв. «універсальних» засобів з нейтральним рН умовно безпечна для шкіри людини. Але це оманлива думка, тому що крім показника рН усі ці засоби містять ПАР та інші «підсилювачі смаку». Коли ви цілий день бовтаєтеся у розчині «універсального» засобу, ваша шкіра вам «помститься» за таку наругу над нею, причому в максимально короткі терміни. А далі вже не про естетику. А про те, що потрісканими руками вам буде важко і боляче продовжувати заробляти собі на життя.
  • Цей пункт безпосередньо стосується в першу чергу житла та офісних приміщень – ви не знаєте, чим саме хворів або хворіє власник поверхонь, до яких ви плануєте торкатися голими руками. Поверхня – переносник хвороб контактної групи. Було б непогано перестрахуватися.

Та й очевидно ж, що рукавички для різних завдань у клінінгу можуть бути різної щільності:

  • більш тонкі та бюджетні – для чистих/нежитлових приміщень або миття вікон, де не використовуються агресивні миючі;
  • більш щільні та міцні (хоч і дорожчі) рукавички – для роботи з агресивними миючими засобами та/або в приміщеннях з ризиком отримати або передати захворювання шкіри.

Завжди веселять і дивують постановочні фото в рекламних постах та рілзах колег з інших клінінгових компаній, на яких клінери старанно зображують миття кухні чи санвузла голими руками, без рукавичок. Якщо вони для рекламних фото, на камеру і глядача ТАК миють, боюся навіть уявити, що там робиться без об’єктиву камери 🙂

Цікаво було б дізнатися більше про клінінг?
Для зв’язку:

за номером +38 (050) 482 98 93 дзвінком або через месенджери

► форма зворотнього зв’язку на сайті.